Komunalne przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o

W Nakle nad Notecią


10 września, 2020 Administrator

Przerwa w dostawie wody – 11.09.2020

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji  sp. z o.o w Nakle nad Notecią informuje, że w dniu 11.09.2020 r. (piątek) w godzinach 800-1300 mogą wystąpić zakłócenia w dostawie wody w rejonie ul. Młyńskiej (od ul. Półwiejskiej do ul. Kilińskiego) z powodu prowadzonych prac remontowych na sieci wodociągowej.

Przepraszamy za utrudnienia.


14 sierpnia, 2020 Administrator

Doradztwo techniczne

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.w Nakle nad Notecią informuje, że wydaje regulamin przeprowadzania dialogu technicznego. Celem dialogu jest uzyskanie informacji w zakresie niezbędnym do przygotowania opisu przedmiotu zamówienia, specyfikacji istotnych warunków zamówienia lub określenia warunków umowy, ewentualnie doradztwo.

Plik jest do pobrania poniżej lub w dziale „DO POBRANIA”.


3 sierpnia, 2020 Administrator

Przerwa w dostawie wody – 04.08.2020

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.w Nakle nad Notecią informuje, że w dniu 4 sierpnia 2020 r. w godzinach od 8:30 do 11:30 w Nakle nad Notecią przy ulicy Nowy Świat, Dolna, Niecała nastąpi przerwa w dostawie wody.

Przepraszamy za utrudnienia.


27 maja, 2020 Administrator

Płukanie sieci wodociągowej – harmonogram

08.06.2020r – nastąpiła aktualizacja pliku Harmonogram

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.w Nakle nad Notecią informuje, że przeprowadzana zostanie czynność płukania miejskiej sieci wodociągowej wg harmonogramu, który został zamieszczony na stronach www.kpwik.naklo.pl, www.naklo.pl, www.kurier-nakielski.pl oraz wywieszony w siedzibie Spółki przy ul. M. Drzymały 4a. Płukanie będzie odbywać się w godzinach od 2300 do 0400 dnia następnego.

Wykonywania płukania sieci wodociągowej może wpłynąć na spadek ciśnienia wody oraz chwilowo pogorszyć jej jakość, co może objawić się żółtawo-brunatnym zabarwieniem pochodzących z odłożonych w rurach złogów żelaza i manganu. Pogorszenie jakości wody może utrzymywać się w rejonie wykonywania czynności w następnym dniu po płukaniu. Prosimy odbiorców o ograniczenie w tym okresie korzystania z pralek. Do pozostałych celów higieniczno-bytowych woda może być używana bez ograniczeń.

Dodatkowe informacje na temat płukania sieci można uzyskać w KPWIK Nakło nad Notecią.

Harmonogram dostępny w załączniku (Kliknij TUTAJ)

Za ewentualne niedogodności przepraszamy.


27 maja, 2020 Administrator

Zmiana cen i stawek opłat

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. w Nakle nad Notecią informuje, że wraz z dniem 1 czerwca 2020 roku następuje zmiana cen i stawek opłat.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnych cen w dziale „Cennik”

NACIŚNIJ TUTAJ, by przejść do działu „Cennik”