Komunalne przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o

W Nakle nad Notecią


1 czerwca, 2023 Administrator

Harmonogram płukania sieci wodociągowej 2023 r.

Zachęcamy do zapoznania się z harmonogramem płukania sieci wodociągowej w 2023 r.

Harmonogram dostępny tutaj.


1 czerwca, 2023 Administrator

Komunikat

Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Nakle   nad Notecią informuje, że przeprowadzana zostanie czynność płukania miejskiej sieci wodociągowej wg harmonogramu, który został zamieszczony na stronach www.kpwik.naklo.plwww.kurier-nakielski.pl, www.naklo24.pl, www.gmina-naklo.plwww.facebook.com/kpwik oraz jest wywieszony w siedzibie Spółki przy ul. M. Drzymały 4a. Dodatkowo informacje o bieżących  miejscach płukania będą przekazywane za pośrednictwem Radia Nakło. Płukanie będzie odbywać się w godzinach od 2300 do 0400 dnia następnego.

          Wykonywanie płukania sieci wodociągowej może wpłynąć na spadek ciśnienia wody oraz chwilowo pogorszyć jej jakość, co może objawić się żółtawo-brunatnym zabarwieniem pochodzących z odłożonych w rurach złogów żelaza i manganu. Pogorszenie jakości wody może  utrzymywać się w rejonie wykonywania czynności w następnym dniu po płukaniu. Prosimy odbiorców o ograniczenie w tym okresie korzystania z pralek. Do pozostałych celów higieniczno-bytowych woda może być używana bez ograniczeń.

Dodatkowe informacje na temat płukania sieci można uzyskać w  Dziale Technicznym KPWIK Nakło nad Notecią.

Za ewentualne niedogodności przepraszamy.


22 maja, 2023 Administrator

KOMUNIKAT

W związku z prowadzonymi pracami ziemnymi we wsi Bielawy informujemy, że nastąpi brak możliwości przejazdu w godz. 07:00-15:00 w dni powszednie pomiędzy 23.05.2023, a 30.06.2023 r.

Alternatywny przejazd można realizować drogą krajową nr 10.

Za utrudnienia przepraszamy.


22 maja, 2023 Administrator

Zdrowie to podstawa

W dniu 19.05.2023 r. pracownicy naszej Spółki Pan Adam Kozłowski i Pan Arkadiusz Wegner wzięli udział w projekcie „Zdrowie to podstawa”, który został zorganizowany przez Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Nakle nad Notecią i Fundację Teraz Wy.

W projekcie wzięło udział 250 dzieci z Powiatu Nakielskiego. Dzieci otrzymały ogromną dawkę edukacji z zakresu zdrowia psychicznego i zdrowia ogólnie rozumianego.

Nasi pracownicy zapoznali uczestników z pojęciami dot. wody pitnej, czystości i oszczędzania wody, a także ekologii.

Dzieci mogły wykazać się wiedzą na temat wody pitnej w zorganizowanym przez KPWIK quizie.

Relację z wydarzenia można obejrzeć: https://kurier-nakielski.pl/piknik-profilaktyczny-pn-zdrowie-to-podstawa-odbyl-sie-w-paterku/


11 kwietnia, 2023 Administrator

Najnowszy komunikat dot. wody do spożycia w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica, ul. Staszica 18 w Nakle nad Notecią

Zachęcamy do zapoznania się z treścią komunikatu. TUTAJ