Komunalne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z.o.o

W Nakle nad Notecią

18 kwietnia, 2024

UWAGA! eBOK już dostępny! Zachęcay do zapoznania się z treścią artykułu i rejestracją na stronie ebok.kpwik.naklo.pl

Uprzejmie informujemy, że na naszej stronie internetowej www.kpwik.naklo.pl umieściliśmy usługę pod nazwą „eBOK”, która umożliwia łatwy i prosty kontakt z Biurem Obsługi Klienta Spółki.
W eBOK zarejestrować się mogą wszyscy klienci KPWiK, posiadający zawarte z nami umowy na dostarczanie wody i/lub odprowadzanie ścieków. W niedalekiej przyszłości zalogować się będą mogli również klienci posiadający umowy na odprowadzanie wód opadowych i roztopowych oraz na wywóz nieczystości stałych.
Korzystanie z eBOK to nie tylko wygoda i oszczędność czasu, ale i ekologia. Klient, rejestrując się w eBOK, zyskuje bowiem dostęp do e-Faktury, co pozwala na zmniejszenie ilości papierowej korespondencji i zużycia samego papieru. To również wygodny i prosty sposób kontrolowania opłat za usługi dostawy wody i/lub odprowadzania ścieków.
Konto w eBOK to same korzyści. Aby otrzymać dostęp do eBOK wystarczy:
– wejść na naszą stronę internetową: www.kpwik.naklo.pl
– kliknąć eBOK
– wypełnić formularz rejestracyjny umieszczony w polu: Rejestracja (niezbędny jest nr klienta umieszczony na fakturze, imię i nazwisko lub nazwa firmy, nr ostatniej faktury, kwota z ostatniej faktury, adres e-mail)
– zapoznać się i zaakceptować regulamin eBOK, zgodę na przetwarzanie danych osobowych
– po zarejestrowaniu się na podany adres e-mail przesłana zostanie wiadomość potwierdzająca aktywację konta wraz z jednorazowym hasłem umożliwiającym zalogowanie się w systemie eBOK.
Dostęp do eBOK można również uzyskać w siedzibie Spółki wypełniając formularz rejestracji, przesyłając wypełniony formularz rejestracji do eBOK drogą internetową na adres: dok@kpwik.naklo.pl lub pocztą na adres Spółki.

Zachęcamy do zakładania kont i korzystania z eBOK-u!

Powrót